לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

איך מחזקים את המערכת החיסונית בתקופת דיאטה? מערכת החיסון שלנו היא ברמת הדימוי כמו יחידה צבאית שתפקידה להילחם בוירוסים. לתזונה שלנו יש השפעה ישירה על המערכת החיסונית. חשוב לזכור, תזונה לקויה עלולה לחשוף אותנו למחלות זיהומיות. מזון מעובד או צריכת סוכר גבוהה, ישפיעו לרעה על תפקוד המערכת החיסונית. היום יותר מתמיד חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת על מנת לחזק את המערכת החיסונית ולאפשר לה פעילות ברמת תגובתיות גבוהה.

אז מה אתם יכולים לעשות? אם התזונה לא מספקת לכם את כל הצרכים המיקרו -תזונתיים שלך – אולי, למשל, אתם לא אוהבים ירקות – נטילת תוסף מולטי ויטמין ומינרלים מדי יום עשויה להביא יתרונות בריאותיים נוספים, מעבר לכל היא מסייעת לתיפקוד המערכת החיסונית.

איך סוג הלחם משפיעה על החוסן הבריאותי שלנו? אם אוכלים לחם פחמימות, הגוף מפרק את הלחם לסוכר והעודפים נשארים בגוף. זה בהחלט לא מסייע למערכת החיסונית. לחם פשתן מבית ביכורים הוא לחם בריאות, עשיר בחלבונים, פחות מפחמימה לפרוסה, מכיל מינרלים ואומגה 3, ללא סוכר.

המשמעות בחיי היום יום, שמירה על מדד גליקמי נמוך. איזון ברמות הסוכר ויכולת ליהנות מתחושת שובע לאורך זמן.

במקום לאכול אוכל משעמם, הרבה יותר קל לגוון בארוחות. בכל זמן. בבוקר, בצהריים וגם בערב. מה בא לכם? חביתות, סלטים, גבינות, חזה עוף, דגים או ממרחים. לחם פשתן משלים בהצלחה כל ארוחה ובגלל שמדובר בלחם עשיר בחלבון, תיהנו גם מעיכול בריא שמסייע בשמירה על המשקל.

כבר לא תרגישו את הבטן מקרקרת, לא תסבלו מעייפות ותיהנו מתחושת שובע לאורך זמן. איך אנחנו יודעים? הלקוחות מספרים לנו על תחושת השובע שהם חשים בעקבות אכילת לחם פשתן. השותף החדש שלכם בשמירה על המשקל.

הערכים התזונתיים של לחם פשתן מקבלים אצל כל שוחרי הבריאות את הציון הגבוה ביותר. לחם פשתן הינו דל פחמימות-פחות מפחמימה לפרוסה, ומכיל 29 גר’ חלבונים ל-100 גר’, 15.7 גר’ סיבים תזונתיים ל-100 גר’, 0.9 מ”ג אומגה 3, ללא תוספת סוכר ומיוצר מרכיבים טבעיים בלבד.

 

לחנות המפעל

דילוג לתוכן