לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

הופעתה של דיאטה להורדת כולסטרול הוכיחה כי לא תמיד אנו צריכים להתבסס אך ורק על תרופות כימיות. לעיתים תזונה נכונה ומותאמת תהיה זו שתשפר את המצב הבריאותי שלנו ותביא לירידה הרצויה של רמות הכולסטרול בגוף. קבוצת ביכורים שמה לה למטרה לספק בעבור כל אדם את מוצרי המזון הבריאים והמזינים ביותר, זאת גם בעבור אנשים אשר סובלים ממגבלות תזונתיות שונות לרבות סוכרת ועודף כולסטרול בדם.

חשיבותה של דיאטה להורדת כולסטרול

בשלב הראשון יהיה עלינו להבין מהו הכולסטרול ומה תפקידו בגופנו. הכולסטרול זהו למעשה חומר שומני אשר מצוי בדמנו ומהווה חלק מהמבנה התקין של כל תא בגוף. אך בשעה שרמת הכולסטרול בדם הינה גבוהה, הדבר עלול לגרום לבעיות בריאותיות שונות, זאת לרבות שקיעתו בעורקים ויצירת מעין סתימה בהם. מצב זה הינו מסוכן בעבור אנשים רבים ועלול לגרום לפגיעה בכלי הדם, התקפי לב, אירועים מוחיים ועוד. על מנת להימנע ממצבים אלו, ניתן יהיה להתחיל ביישומה של דיאטה להורדת כולסטרול.

תפריט עשיר בסיבים תזונתיים ובאומגה 3 יהיה זה אשר יביא לשיפור ברמת הכולסטרול בדם, זאת לצד צמצום של כמות הסוכרים הפשוטים, דוגמת המתוקים, העוגות והעוגיות. שינוי תזונתי זה עשוי להיות מאתגר במיוחד בעבור אנשים רבים, אך חשוב להבין כי שינוי זה יכול להביא לשיפור במצב הבריאותי שלכם ועל כן מומלץ להתמיד בדיאטה זו. זאת כמובן לאחר התייעצות עם הרופא האישי שלכם ויצירתו של תפריט המותאם לצרכים הגופניים שלכם באופן אישי.

עוברים לאכול בריא בכל ארוחה

מחקרים רבים כבר הוכיחו כי זרעי הפשתן יכולים להיחשב בתור מזון על. הם מסייעים במלחמה במחלות ובבעיות בריאותיות שונות, זאת בו בזמן שמוצרי מזון שונים אשר כוללים אותם יעניקו לכם את האפשרות להנות מטעמים וניחוחות מעולים. חברת ביכורים מעמידה לרשותכם מבחר של מוצרי מאפה העשויים מהפשתן, הרווים בסיבים תזונתיים ואומגה 3 זאת לרבות לחמים, לחמניות ואפילו קרקרים טעימים, משביעים ומזינים עם כל ביס.

דילוג לתוכן