לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

דיאטה לחולי סכרת נועדה לאפשר לאנשים סוכרתיים וויסות יעיל ונוח יותר של רמת הסוכר בדם, זאת באמצעות תזונה נכונה ומאוזנת. קבוצת ביכורים – תעשיות מזון בע”מ, שמה לה לדגש את ייצור מוצרי המזון האיכותיים ביותר אשר עונים גם על הצרכים הבריאותיים של אנשים שונים. ביכורים מקפידה להתאים את המתכונים שלה בצורה שתאפשר לשפר את איכות החיים של אנשים רבים, זאת מתוך מטרה להתאים את מוצרי המזון השונים גם בעבור אנשים אשר בעלי מגבלות תזונתיות כאלו ואחרות.

דיאטה לחולי סכרת

דיאטה לחולי סכרת שומרת על שגרת חיים נורמטיבית

במשך שנים ארוכות אנשים האמינו כי על מנת להיות בריאים יותר, יהיה עליהם לוותר על כל מה שטעים בחייו ולעבור לצריכה של מזונות תפלים ודלי קלוריות. אך האמת היא כי כל סוג של תזונה ודיאטה צריכה להיות מותאמת בצורה מדויקת למצב הבריאותי של האינדיבידואל, כך שתיקח בחשבון את כל מה שחסר בגופו של האדם ותתייחס בצורה נכונה לכל מה שעשוי להזיק לו. דיאטה לחולי סכרת מתמקדת בדיוק בנקודה זו. שהרי לא כל המזונות נוצרו שווים, כך שלא כל מאכל יוכל להתאים גם לתפריט הייחודי של אנשים סוכרתיים.

חולי הסוכרת סובלים ממצב בו הלבלב לא מתפקד בצורה הנחוצה ועל כן נוצרות בעיות בהפרשת האינסולין או במנגנון הקליטה שבתאים. מצבים אלו מסוכנים למצבו הבריאותי של האדם, אך החדשות הטובות הן כי ניתן יהיה לווסת את רמות האינסולין אשר בגוף במידה יעילה הודות לשמירה על דיאטה מיוחדת והימנעות מפחמימות כמו לחם מקמח חיטה או דגן אחר, מזונות עתירי סוכר לרבות פירות ומוצרי מזון העשירים במלחים.

הטיפול היעיל ביותר יהיה הימנעות מהמחלה

חשוב להבין כי אין האנשים הופכים לסוכרתיים בבוקר בהיר אחד. אנשים רבים אשר מפריזים בצריכתם של סוכרים ופחמימות עשויים לגלות כי הם נמצאים בסיכון למחלת הסוכרת, דבר שניתן למנוע באנשים רבים. מגוון מוצרים אשר משיקה חברת ביכורים יכולים להתאים גם לתזונה של חולי סוכרת ואנשים אשר מועדים למחלה זו. זאת תוך הימנעות מכל אותם חומרים אשר עשויים לזרז את התפתחות המחלה והפגיעה הבריאותית בגוף האדם.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן