לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

דיאטה לסוכרת יכולה בהחלט להיות זו אשר תביא לשיפור משמעותי באורח החיים שלכם. את המוצרים הטובים ביותר בשוק לסוכרתיים ניתן יהיה למצוא בחברת ביכורים – תעשיות מזון בע”מ. ביכורים פעילה מאז שנת 2015 ושמה לה לדגש את ייצורם ושיווקם של מוצרי המזון האיכותיים ביותר אשר גם יוכלו לתרום מבחינה בריאותית לכל הצורכים אותם. אנו מקפידים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ייצור ושירות ועל כן נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ומתן ייעוץ בעת הצורך.

דיאטה לסוכרת

דיאטה לסוכרת – נפרדים מהקמח הלבן

מחקרים רבים מכל רחבי העולם כבר הוכיחו כי צריכה של מוצרי מזון העשויים מקמח לבן ודגנים אחרים מעלה את רמת הסוכר בדם בצורה משמעותית, זאת בדומה לצריכתו של סוכר. הדבר עשוי להיות מסוכן למדי בעבור חולי סוכרת ועל כן התפריט שלכם חייב להתגאות בהיעדרות מוצרים העשויים מקמחים אלו.

חשוב להבין כי דיאטה לסוכרת תעזור גם לאנשים אשר נמצאים בסיכון לסוכרת להימנע מלהגיע למצב אקטיבי של המחלה. צריכה נכונה של מוצרי מזון מתאימים תוכל להקטין את השפעות המחלה ולהקל על חייו של אדם. בשעה שאדם סוכרתי נמנע ממוצרי קמח, ועובר למוצרים אשר דלי פחמימות, כמו זרעי פשתן או מורכבים מפחמימות מורכבות, הרי שרמות הסוכר בדם לא עולות באופן דרסטי ועל כן לא עולה הצורך שבהזרקה של אינסולין לגוף. זכרו כי גם שינוי קטן עשוי להשפיע רבות על התפתחות הסוכרת ועל כן ישנה חשיבות רבה בהיצמדות לדיאטה מוגדרת אשר גם מאושרת על ידי הרופא האישי שלכם.

מוצרי מזון בהתאמה אישית לכם

בעולם אידאלי, תזונתו של כל אדם עונה באופן מדויק לצרכיו של הגוף, זאת בהתאמה למצבו הבריאותי של האדם, העדפותיו האישיות, גילו, אזור מגוריו וכיו”ב. כיום, העולם מציב בפנינו פיתויים רבים, אך על מנת להתגבר עליהם, אין הדבר אומר כי כעת תאלצו להרעיב את עצמכם. קבוצת ביכורים פתחה לשם כך, מגוון רחב של מוצרי מזון איכותיים שנועדו למצוא תחליף לכל אותם מאכלים מזיקים.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן