לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

דיאטת חלבונים וירקות הינה ללא ספק אחת הדרכים שהוכיחו את יעילותן לשם הורדה של משקל גוף שאינו רצוי. דיאטה זו מתבססת על צריכה של מוצרי מזון העשירים בחלבונים וירקות והפחתה עד הימנעות מוחלטת ממוצרים אשר מכילים פחמימות. המעבר לעיתים נדמה כקשה ומורכב למדי, אך בעזרת מוצריה של חברת ביכורים – תעשיות מזון בע"מ תוכלו ללא ספק למצוא את התוספות והתחליפים לפחמימות אשר ישמרו עליכם שבעים ומרוצים לאחר ארוחה מזינה וטעימה אשר תעניק לכם את כל מה שהגוף זקוק לו.

עקרונותיה של דיאטת חלבונים וירקות

בעולם המודרני אנו יכולים לראות כי התזונה שלנו הפכה להיות מבוססת בעיקרה על פחמימות, זאת בצורת הדגנים והמאפים השונים, ירקות עמילניים וקטניות שונות. אך במידה ואתם מעוניינים להוריד את המשקל העודף ולשמור על פעילות תקינה ובריאה של הגוף שלכם, עולה הצורך לעבור לסוג אחר של תזונה, ולהתחיל ליישם את עקרונותיה של דיאטת חלבונים וירקות.

בעת צריכת פחמימות גופנו מפרק אותן לסוכרים ועושה שימוש בתוצאות הפירוק לשם הפקת אנרגיה וביצוע תהליכים שונים בגוף. אך בשעה שאנו משנים את מקורות המזון שלנו לחלבונים, הרי שלגוף אין גישה לפחמימות ועל כן הוא יעבור לפירוק של שומנים לשם הפקת האנרגיה, דבר אשר יביא להרזיה יעילה.

חשוב לציין כי מעבר חד מידי לדיאטה חריפה יהיה קשה להתמדה בהמשך, ועל כן מומלץ למצוא את התחליפים אשר יסייעו לכם לשנות את התזונה שלכם לדלת פחמימות באופן קבע. הוספה של לחם פשתן לתפריט במקומו של לחם מחיטה או כל דגן אחר תהיה מבורכת, היא תציע לכם יתרונות בריאותיים רבים: אחוז גבוה של חלבונים ולא תוסיף פחמימות מיותרות לצלחת שלכם.

 

מתכונים מיוחדים ובריאים

ביכורים – תעשיות מזון בע"מ עושים את המירב על מנת לספק את מוצרי המזון האיכותיים והטעימים ביותר. זאת תוך עמידה בכל התקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ובכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית. מפעלי המזון של חברתנו מספקים מידי יום אספקה טרייה ואיכותית של לחמי בריאות, ירקות קלויים וקלופים ושרותי הסעדה וקייטרינג לאירועים ולעסקים. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל.

לחנות המפעל

 

דילוג לתוכן