לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

במידה ואתם מחפשים דיאטת חלבונים תפריט מותאם באופן אישי יהיה הדרך היעילה ביותר לבנות את אותה הדיאטה. קבוצת ביכורים – תעשיות מזון בע"מ מקפידה על ייצור מזון אשר מתגאה בטעם משובח, עשיר בחלבונים וערך תזונתי גבוהה. כך שמוצרי המזון אשר חברתנו מציעה לכם, יכולים להיות התוספת המושלמת לדיאטה החדשה שלכם, כך שתוכלו לשמור על כלליה ובו בזמן ליהנות מאוכל טעים, בריא ומזין.

דיאטת חלבונים תפריט עשיר ומזין

בעבור דיאטת חלבונים תפריט מלא בבשר, ירקות, מוצרי חלב ומזונות אחרים אשר עשירים בשומן יהיו השילוב הנכון. בסוג זה של דיאטה ישנה צריכה מועטה או לא קיימת של פחמימות על כל סוגיהן. רמת שילוב הפחמימות בתזונה תיקבע על פי חומרת הדיאטה והמצב הבריאותי שלכם. זכרו כי במידה וגופכם אינו מגיב בצורה חיובית לשינוי הפתאומי בתזונה, ייתכן וסוג תזונה אינו מתאים בעבור מצבכם הבריאותי. על כן, מומלץ גם להתייעץ עם רופא או תזונאי אשר יוכל להתאים את התפריט החדש שלכם לצרכי הגוף ולמצבכם הבריאותי.

חלק חשוב בדיאטת חלבונים הוא למעשה ההימנעות ממוצרי מזון אשר מכילים פחמימות. זאת לרבות פסטות למיניהן, לחם, אורז, חטיפים, קורנפלקס וכיו"ב. חשוב להבין כי במידה והוויתור על כלל המוצרים הללו יהיה מאתגר בעבורכם, הרי שניתן יהיה למצוא תחליפים בריאים אשר עדיין עומדים בקנה אחד עם כללי הדיאטה החדשה שלכם, דוגמא לכך תוכל להיות החלפה של לחם מקמח לבן ללחם אשר עשוי מזרעי פשתן העשיר בחלבונים וכמעט ללא פחמימה.

נשארים שבעים גם בדיאטה

אנשים רבים מתקשים להעביר את הימים הארוכים שבדיאטת החלבונים בלא לחם. שהרי במשך שנים התרגלו לעובדה כי הלחם משביע, ובלעדיו מעבירים את היום במחשבות על אוכל ובטן מקרקרת. קבוצת ביכורים שמחה להציג בפניכם את הפתרון האולטימטיבי לבעיה זו, מוצרי מאפה אשר עשויים מזרעי פשתן הטומנים בחובם יתרונות תזונתיים רבים ולא כוללים פחמימות אשר אינן מותרות בסוג מסוים זה של דיאטה.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן