לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

האביב הוא זמן מופלא להתחדשות. קרני השמש המפציעות הודפות את הקור ונוסכות בנו חמימות ותקווה, הניחוחות המשכרים מן הטבע שכוסה בירוק  מעירים אותנו מתרדמת החורף אל עשייה נמרצת ומלאת סיפוק.

מאפייני האביב טומנים בחובם טומנים בחובם את הכוחות, זה הזמן שלנו להתקדם לאורח חיים בריא יותר לשנות את התפריט ולהתחדש בבריאות.

ומהו הקסם של מאפייני האביב?

תחילה זו השמש. לדיאטה בתקופת האביב יש יותר סיכויי הצלחה- קרני השמש מטיבות עמנו ומאזנות את הרגלי האכילה.

העלייה בטמפרטורות, שעות האור המתארכות וריח הפריחה באוויר גורמים לגוף שלנו לייצר יותר את הורמון  הסרוטונין.   הורמון זה מעלה לנו את מצב הרוח ובעיקר מוריד מעט את התיאבון המוגבר הגורם לנו לרצות לאכול כל הזמן. אחרי שמאסתם בהרגלי תזונה לקויים שגברו עקב שהות ממושכת בבית ,במזג אוויר קריר הרי שעכשיו מומלץ לשפרם.

כעת כדאי להתאים את עצמנו לתזונה האביבית, להסיר מעט את התבשילים הכבדים מן התפריט ולהתרענן בסלטים טריים ובשייקים מרגשים המעשירים אותנו  בוויטמינים ונותנים לנו להגיע אל הקיץ קלילים ורעננים. ככל שתתנו למערכת העיכול שלכם "לנוח" מארוחות כבדות כך תצליחו לאגור אנרגיות לגוף לנקות את עצמו ולהתחדש.

ואלו פירות וירקות כדאי להעדיף?

ירוק זה הצבע של האביב. לכו על תזונה עשירה בירוק: נבטים, קישואים מלפפונים חסה ומה לא… הירוק הירוק הזה מכיל כלורופיל הנותן לעלים את צבעם, מזין ומנקה את הדם ומשפר את הפעילות המטבולית בדם. הכי טוב לאמץ שייק בוקר ירוק הכולל פרי מתוק, ירק ועשבי תיבול שיפתח את היום באנרגיות חיוביות.

מזג האוויר הנעים באביב מזמין אותנו לפעילות ספורטיבית בחוץ בכדי להצליח בפעילות ממושכת כדאי "להצטייד" מראש באנרגיה תזונתית העשירה בחלבון . תוספת חלבון מומלצת לכל מי שעוסק בפעילות ספורטיבית באופן קבוע וצריכה נכונה של חלבון יחד עם פעילות גופנית מסייעת לירידה במשקל. את החלבון ניתן לצרוך ממאכלים עתירי חלבון. כמו לחם הפשתן המכיל 29 גר' חלבונים למאה גרם. הלחם עשיר בסיבים תזונתיים המעניקים תחושת שובע לאורך זמן ומכיל וויטמינים חיוניים. לא לחינם הוא בחירה מועדפת על שוחרי הבריאות.

שותים יותר: מזג האויר המתחמם מגביר אצלנו  את תחושת הצמא ואנו שותים יותר מים. למרות שתמיד אנו יודעים שחשוב לשתות במידה רבה, הרי שכאשר תחושת הצמא אינה דומיננטית, אנו נוטים לוותר על כמה כוסות… אבל כשצמאים שותים יותר. לכן באביב יש לנו סיכוי לשתות יותר מים לשמור על הבריאות ולנקות את הגוף מרעלים מזיקים.

נשמו עמוק את האביב לתוככם והתחדשו.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן