לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

צריכה של חלבון לספורטאים הינה משמעותית ומהווה חלק בלתי נפרד מכל סוג של תזונה לאנשים אשר מעוניינים לבנות מסת שריר בגופם בצורה יעילה. מטרת העל של קבוצת ביכורים – תעשיות מזון בע”מ הינה לספק את מוצרי המזון האיכותיים, הבריאים והמזינים ביותר בעבור כל אדם. על כן החברה מייצרת מידי יום אספקה טרייה של מגוון מוצרי מזון אשר יתאימו גם בעבור חולי סוכרת, אנשים המעוניינים להוריד במשקלם ואפילו ספורטאים אשר מקפידים על שמירה של אורח חיים בריא ותזונה נכונה וצורכים ה מ ו ן חלבונים

 

חשיבותו של חלבון לספורטאים

אחד המרכיבים בתזונתם של הספורטאים שפשוט לא ניתן לוותר עליו יהיה החלבון. החלבונים נמצאים בכל תאי הגוף, בשרירים ובעצמות, בסחוסים ובאיברים הפנימיים, בעור ובתאים נוספים אחרים. החלבונים למעשה מורכבים מ- 22 חומצות אמינו, אשר חיוניות לנו לשם תפקודו התקין של הגוף. את החלבונים ניתן יהיה למצוא במוצרי חלב, בביצים, בדגים, בשר, עופות ומוצרי פשתן וסויה. לחלבונים ישנם תפקידים חיוניים רבים לצרכי הגוף ועל כן הינם משמעותיים בתזונה שלנו.

  • החלבונים מסייעים בתהליך של בניה, חידוש ותיקון של תאים ורקמות לרבות רקמת השריר שהינה חיונית לספורטאים.
  • הם לוקחים חלק במערכת החיסונית שלנו.
  • מסייעים בהובלת המזון והחמצן בדם אל התאים ומהם.
  • אחראים על תהליכים חשובים רבים בגוף לרבות חילוף החומרים.
  • החלבונים משמשים בתור אבני הבניין של חומרים החיוניים לגוף, זאת לרבות האנזימים וההורמונים.

שומרים על תזונה בריאה ומאוזנת

חשוב להבין כי על מנת שנוכל לשמור על תזונה אשר מתאימה למצבנו הבריאותי ותדירות הפעילות הגופנית אותה אנו מבצעים, יהיה עלינו לוודא כי אנו מעניקים לגופנו את כל אבני הבניין להן הוא זקוק. ביכורים שמה לה לדגש את ייצורם של מוצרי המזון האיכותיים ביותר אשר יוכלו לספק לגוף את כל מה שהוא צריך, זאת ללא פחמימות ריקות ומיותרות אשר רק מכבידות על הגוף ומציגות ערכים תזונתיים נמוכים. צרו קשר כבר היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע אודות מגוון מוצרי המזון אותם אנו מייצרים ומכילים חלבון לספורטאים.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן