לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

לחם פשתן ביכורים הוא ככל הנראה אחד המותגים המזוהים ביותר עם הרזיה נכונה ותזונה מאוזנת לכל, לרבות אנשים אשר סובלים ממחלת הסוכרת. ביכורים – תעשיות מזון ע”מ מעניקים את שירותיהם מאז שנת 2015 ומקפידים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בבחינת איכות הייצור והשירות אותו מעניקים ללקוחותיהם. צרו קשר עוד היום ונשמח להציג בפניכם את מגוון מוצרי המזון המובילים את תעשיית המזון, זאת לרבות לחמי בריאות, ירקות קלופים ומגוון שירותי הסעדה וקייטרינג כשר למהדרין.

 

הלחם מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו עוד מילדות. הוא תמיד היה שם בקבלת השבת ובארוחות העשר לבית הספר. אך בעודנו מתבגרים, אנו עשויים לגלות כי אותו הלחם המוכר והאהוב עשוי לגרום למספר תופעות לא נעימות. אנשים אשר רגישים למרכיביו של הלחם, או אלו אשר מבקשים להוריד במשקלם יכולים כעת לנשום לרווחה. לחם פשתן ביכורים יהיה זה אשר יעניק לכם את האפשרות ליהנות מלחם טעים ומזין אשר מופחת בפחמימות.

לחמי פשתן מאפשרים לכולנו ליהנות ממגוון יתרונות בריאותיים אשר לא יעמיסו על מערכת העיכול שלנו ויאפשרו לנו לחזור וליהנות מסנדוויץ’ מושקע במיוחד בכל שעה של היום. כל מי שביקר בעולם הדיאטה זוכר עד כמה מורכב למצוא דבר מה לאכול בשעה שאנו מנסים להימנע מפחמימות רבות וערך קלורי גבוה. היום כבר יודעים כי לחם ייחודי זה אשר עשוי מזרעי פשתן מכיל את כל הרכיבים שיבטיחו שובע וטעם מדהים, כך שאין סיבה להסס בבחירתו.

הלחם שמתאים גם לחולי הסוכרת

חשוב לציין כי העובדה כי לחם הפשתן הינו דל בפחמימות תהיה זו אשר הופכת אותו למתאים במיוחד גם בעבור אנשים אשר סובלים ממחלת הסוכרת. שהרי הפחמימות משפיעות בצורה ניכרת על ריכוז הסוכרים בדם ועל כן מהוות אתגר משמעותי בעבור סוכרתיים. קבוצת ביכורים מספקת לחמי בריאות ייחודיים לצד רבים אחרים ותשמח לעמוד גם לשירותכם.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן