לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

לחם פשתן דל פחמימות הוא ללא ספק אחת ההמצאות היעילות והחשובות ביותר בתקופה האחרונה. קבוצת ביכורים – תעשיות מזון בע”מ מייצרים את לחמי הבריאות הטעימים והמרשימים ביותר, אלו יהוו את התוספת המושלמת לכל ארוחה ויפנקו אתכם ואת ילדכם בארוחה בבית הספר או בעבודה. ביכורים הוקמה בשנת 2015 ומאז מקפידה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בריאות ואיכות ללא פשרות. דבר אשר מקנה לקבוצה מקום של כבוד בתעשיית המזון של ישראל.

אין ספק כי לחם פשתן דל פחמימות מציג בפנינו מגוון רחב של יתרונות בריאותיים, כך שאין זה מפתיע כי אנשים רבים בוחרים להוסיף אותו לתזונתם ללא חשש. הלחם יתאים בצורה מדויקת גם בעבור האנשים הבאים:

  • למעוניינים לרדת במשקל – דיאטות רבות וסגנונות תזונה שונות השכילו להבין כי בשעה שהתפריט שלנו יהיה מופחת פחמימות, נוכל להוריד במשקל בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר. לחם פשתן דל קלוריות יהיו תוספת מצוינת לתזונה של אנשים המעוניינים לרזות, זאת מבלי להישאר רעבים במשך כל היום.
  • לחולי סוכרת – חולי סוכרת מתקשים לאכול מזונות עתירי פחמימות, זאת לאור העובדה כי הן הופכות בגוף לסוכרים ומעמיסות על מהערכת אשר גם ככה מתקשה להתמודד עם סוכרים שונים. לחם ייחודי זה יאפשר לחולי הסוכרת לשוב וליהנות מלחמים טעימים ומזינים מבלי לסבול מתופעות לוואי קשות לאחר האוכל.
  • לאוהבים את הטעם – אי אפשר להתווכח עם העובדה כי לחם פשתן מציג בפנינו קשת חדשה של טעים שעדיין לא הכרנו. הטעמים הייחודיים שמוסיפים זרעי הפשתן לאוכל מציגים בפנינו מגוון רחב של טעמים.

הלחם שמקל על העיכול

רבים מאיתנו כבר חוו את תופעת הלוואי המרגיזה של אכילת יותר מידי לחם. הכבדות שבבטן אמנם גרמה לנו לחשוב על וויתור על אכילת הלחם, אך בלא אפשרויות אלטרנטיביות המשכנו לאכול ולסבול. לחם פשתן אשר מיוצר על ידי קבוצת ביכורים הוא זה אשר מעניק אלטרנטיבה יעילה שמשלבת סיבים תזונתיים, אומגה 3, הרבה חלבונים ופחמימות מועטות, אלו יסייעו לתפקודה התקין של מערכת העיכול.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן