לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

כיום נוכל לראות כי מקומות רבים מעמידים לרשותנו לחם פשתן. זאת לאור יתרונותיו הבריאותיים הרבים וטעם הבלתי נשכח שלו. קבוצת ביכורים תעשיות מזון מתמחים בייצור מזון בסטנדרטים גבוהים, ובין מוצריה ניתן יהיה למצוא לחמים, לחמניות ואפילו קרקרים העשויים מפשתן. מאז הקמתה, קבוצת ביכורים מקפידה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בריאות ואיכות ללא פשרות. דבר אשר הבטיח לה את מיקומה בחזית תעשיות המזון המובחרות והכשרות למהדרין.

חשוב להבין כי לחם פשתן הינו בעל יתרונות בריאותיים רבים וטעם שאי אפשר לשכוח. זהו למעשה לחם אשר ממיוצר על בסיס זרעי פשתן ומציע שילוב ייחודי בין בריאות, מרקם ייחודי וטעם עדין. יתרונותיו הרבים של סוג לחם זה כוללים:

  • הפחתה של לחץ הדם.
  • סיבים תזונתיים.
  • אומגה 3.
  • לחם מופחת פחמימות.
  • ערכים תזונתיים גבוהים.
  • ללא תוספת סוכר.
  • אחוזי חלבון גבוהים.

יתרון משמעותי של לחם זה הוא בעובדה כי הוא מתאים גם לחולי סוכרת. זאת לאור העובדה כי הוא דל בפחמימות וסוכרים. כך למעשה יוכלו גם מי שסובלים ממחלה זו ליהנות מפרוסה טעימה או סנדוויץ’ לבית הספר או לעבודה. אין ספק כי לחם זה מיטיב עם כולנו ובעיקר עם אנשים אשר בלעדיו, לא היו יכולים לאכול לחם מסיבות בריאותיות.

הלחם שיעזור לכם להוריד במשקל

לחם הפשתן אשר מיוצר בקבוצת ביכורים תעשיות מזון מציע יתרונות רבים. הרבה מעבר לבריאות, הוא מציע גם הרזיה בטוחה. זאת לאור העובדה כי פרוסה ממוצעת של לחם זה מכילה פחות מגרם פחמימה אחת. מעבר לאכילת לחם זה יכול לסייע הגמילה מלחם לבן ומעבר לתזונה אשר מכילה כמות פחותה של פחמימות.

קבוצת ביכורים מספקת מידי יום לחמי בריאות, ירקות קלויים וקלופים ושרותי הסעדה וקייטרינג לאירועים ולעסקים. כלל השירותים הללו עומדים לרשותכם לאחר  שנבדקו והוכיחו כי עומדים ברמת האיכות הגבוהה ביותר. צרו קשר עם חברתנו עוד היום על מנת לגלות עוד על המוצרים השונים אותם תוכלו לרכוש.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן