מי אנחנו

ביכורים תעשיות מזון

ביכורים תעשיות מזון כוללת שלושה מפעלי מזון ומאפה עיקרים:

 

קייטרינג לאניני טעם

ביכורים תעשיות מזון

מאפיית בוטיק

 

למפעלי המזון של ביכורים יש רזומה עתיר ניסיון של שירות ואיכות ללא פשרות מה שמקנה להם מקום של כבוד בתעשיות המזון המובחרות והכשרות למהדרין.
כל מערכת היצור של קבוצת ביכורים מתהדרת בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ביצור ושיווק מזון ובכשרות המהודרת של הבד"ץ העדה החרדית.
שילוב של צוות בכיר ומקצועי ואהבה קולינרית מלווים את העבודה עד למוצר המוגמר והמובחר ביותר.
שוק הלקוחות של קבוצת ביכורים הוא רחב ,החל מתעשייניות המזון הגדולות בארץ,מוסדות, קמעונאיות וכלה בלקוחות פרטיים.
כולם נהנים מסטנדרט שירות ברמה גבוהה כחלק מאמנת השירות הבלתי מתפשרת העומדת בראש מעייננו.
הנכם מוזמנים לקחת חלק מלקוחות "ביכורים" המרוצים ולטעום מביכורי התוצרת.

ייצור ושיווק ירקות קלויים וקלופים וכל סוגי האנטיפסטי

מפעל "ביכורים תעשיות מזון" הוקם בשנת 2010 וממוקם באזור התעשייה המערבי בעיר בית שמש. זהו מפעל חדשני וייחודי מסוגו בארץ המתמחה בייצור ירקות קלויים וקלופים לתעשיות המזון בישראל. המפעל מספק ללקוחותיו מוצרים טריים ואיכותיים  המוכנים לבישול או תיבול וחוסך עבורם זמן עבודה יקר של קילוף וקליית ירקות.
מוצרי הדגל של המפעל הם פלפלים וחצילים קלויים וקלופים במיגוון מרקמים ותצורות המשמשים את תעשייניות המזון בייצור קשת רחבה של מוצרי מזון אפויים, מטוגנים, מבושלים ומצוננים. 
לא לחינם בוחרות תעשייניות המזון הגדולות והמכובדות בארץ לרכוש את חומרי הגלם ממפעל ביכורים תעשיות מזון הודות לשילוב המנצח של  בקרת איכות הקפדנית ברמות הגבוהות ביותר בארץ והכשרות המהודרת המלווים את מכונות הייצור בכל רגע
אצלנו האיכות מתחילה כבר בבחירת חומר הגלם, מיפעל ביכורים מקפיד לעבוד אך ורק עם חקלאים וספקים של תוצרת חקלאית המאושרים על ידי איגוד חקלאי ישראל  ואשר עומדים בכל התקנים הדרושים לרבות התקנים המחמירים ביותר של סילוק חומרי הדברה !! מדובר בירקות מובחרים באיכות הגבוהה ביותר מן הסחורה אשר נשלחת באופן רגיל לייצוא.
מערכת ניהול האיכות של מיפעל ביכורים מאושרת  על ידי מישרד הבריאות  ועומדת בתקנים המחמירים HACCP         ו-     iso22000        ISO 9001  המפעל מונה כ-40 עובדים מיומנים  המלווים בצוות טכנולוגי מזון מהטובים בארץ.
שרות המפעל עומדת תחת השגחה מהודרת ביותר של הבד"ץ העדה החרדית לימות השנה ובפסח המפעל כשר בכשרות "הרבנות בית שמש"
אנו מבטיחים ללקוחותינו מבחר מוצרים מובחרים וטריים מסלתא ומשמנה של התוצרת החקלאית בישראל העוברים בפס הייצור הקפדני והבלעדי של "ביכורים תעשיות מזון"

ביכורים – מאפית בוטיק

במאפיית הבוטיק של ביכורים נאפים מידי יום מגוון לחמים מיוחדים, לחמניות ולחמים אחידים, מאפי דגנים מלאים ובסופי שבוע חלות הבית במבחר טעמים מיוחד. במאפייה גם קונדיטוריית בוטיק מתוקה המציעה מאפים בטעם ביתי ועשיר. צוות הקונדיטורים הבכיר של המאפייה מרכיב את המתכונים במיוחד עבור מאפיית הבוטיק והתוצרת הינה ייחודית ומקורית בטעם ובניחוחות משכרים.

 

קייטרינג לאניני טעם

קייטרינג ביכורים מתמחה בהכנת מנות גורמה
לאירועים מיוחדים שיותירו בכם "טעם של עוד".
צוות שפים מקצועי בעל מוניטין ,ירכיב עבור הלקוח את התפריט היחודי
המותאם במיוחד עבורו.כדי שהאירוע יהיה מושלם.
לביכורים מחלקת שירותי הסעדה למוסדות אשר מספקת אלפי מנות ביום למוסדות שונים ברחבי הארץ
והכל בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ובכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית.

דילוג לתוכן