לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

ביכורים – תעשיות מזון בע”מ מייצרת מזה תקופה ארוכה מגוון מוצרים ומאפים אשר עשויים מפשתן, וכעת מוסיפה לרשימה קרקר פשתן. הפשתן ידוע מזה מאות שנים בתור אחד החומרים היעילים והמועילים ביותר לבני האדם. רבים כינו אותו בתור מזון על וזאת מסיבה ברורה, הוא מעניק לגוף חומרים ייחודיים אשר מסייעים בתהליכים פנימיים שונים ומשפרים את כלל תהליך העיכול.

 

נוכל לראות כי בשנים האחרונות התרחשה מהפכה של ממש בעולם המזון. לפתע נראה כי לכל מאכל שלנו נמצא פתאום תחליף בריא וטעים יותר. קרקר פשתן הוא אחד מהמוצרים הללו. ברגע שכבר אי אפשר לאכול צנימים רגילים, וכל אותם הקרקרים הארוזים המציעים את אותו הטעם, הגיע הקרקר שעשה מהפכה. קרקר הפשתן מציג יתרונות משמעותיים רבים אשר הפכו אותו לבחירה אהודה בקרב אנשים רבים.

  • הפשתן מכיל אחוז גבוה של סיבים תזונתיים, דבר אשר מבטיח כי בעת צריכה שלהם אתם למעשה משפרים את פעילותה של מערכת העיכול, ועל כן גם תורמים להרזיה נכונה.
  • קרקר פשתן הוא נשנוש מצוין בין ארוחות ויכול לשמש גם בתוספת טעימה במיוחד לארוחות הביניים. הוא מציג טעמים נפלאים והקרנצ’יות המפנקת שלו לא משתווה לאף קרקר אחר.
  • מאפים שונים העשויים מפשתן מכילים כמות פחמימות מועטה מאוד. דבר זה יהיה משמעותי במיוחד לחולי סוכרת אשר לא יכולים לאכול לחם לבן או דגנים העשיר בפחמימות ולאנשים המעוניינים לצמצם את צריכת הפחמימות שלהם מטעמי בריאות שונים והרזיה.

 

הכירו את המאפים שהם חלבון ולא פחמימה

הנקודה הזו אולי נראית מוזרה בקריאה ראשונה, אך האמת היא כי בשעה שקבוצת ביכורים החלה להתמקד בייצור מאפים אשר עשויים מזרעי פשתן, הם גילו במהרה כי מאפים מיוחדים אלו מציעים יתרונות רבים לכל הצורך אותם, זאת לצד טעם מעולה ומרקם ייחודי ונעים. הנכם מוזמנים לעיין באתר, להתרשם ממגוון השירותים של ביכורים וללמוד עוד על הדרכים היעילות ביותר להפוך את התזונה שלכם לבריאה וטעימה הרבה יותר.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן