לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

שמירה על תזונה לחולי סוכרת הינה בעלת חשיבות רבה ויכולה להיות בעלת השפעה משמעותית על חייו של אדם סוכרתי. קבוצת ביכורים – תעשיות מזון בע"מ שמה לה למטרה את ייצורם של מוצרי מזון איכותיים, בריאים ומזינים אשר יתאימו לכל אדם בכלל ולסוכרתיים בפרט, כלל מערכת הייצור של החברה מקפידה על עמידה בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ועל שיווקו של מזון בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית.

תזונה לחולי סוכרת

תזונה לחולי סוכרת – מאזנים את רמות הסוכר בדם

טיפול במחלת הסוכרת לא יהיה שלם מבלי שילובו של תפריט בריא ומאוזן בחייו של החולה. תזונה לחולי סוכרת דורשת מחויבות רבה מן החולה והימנעות ממאכלים מסוימים. מרגע התפתחות המחלה אמנם יהיה ניתן לטפל בה באמצעות אינסולין ותרופות נוספות, אך חשוב להבין כי שמירה על תזונה מתאימה תהיה זו אשר תשפיע רבות על מצבו של החולה ואורח חייו היום יומי ובמקרים רבים תגרום להפחתה בתרופות.

דגש חשוב לתזונתם של חולי הסוכרת כולל הימנעות מפחמימות ריקות – כמו מוצרי הקמח הלבן. פחמימות אלו הופכות לגלוקוז, דבר המביא לעלייה של הרמות הסוכר בדם. מצב זה הינו מסוכן בעבור חולי הסוכרת משום שמחלתם אומרת כי קיימת בעיה בוויסות או בפעילות האינסולין בגוף, ועל כן עלייה ברמות הסוכר תהיה מסוכנת בעבורם. צריכה של לחם פשתן כחלופה ללחם לבן לדוגמא, תהווה צריכה של לחם אשר דל בפחמימות ועל כן לא יעלה את רמות הסוכר בדם באופן משמעותית ויאפשר לחולי הסוכרת ליהנות מחזרתו של לחם לתפריט שלהם.

שומרים על חיים בריאים ומלאי טעם

אנשים רבים אשר לקו במחלת הסוכרת מאמינים כי מעתה והלאה כל מאכל בחייהם יהיה תפל וחסר טעם. אך האמת כי שמירה על תזונה מאוזנת תאפשר להם ליהנות ממה שיש לעולם להציע מבלי לסבול מתופעות הלוואי של אכילה לא נכונה. קבוצת ביכורים שמה לה לדגש להציע מגוון רחב של מוצרי מזון אשר יתאימו גם בעבור אנשים עם מגבלות תזונתיות כאלה ואחרות. זאת מתוך מטרה לספק בעבור כל אדם את המזון הטעים והבריא מכל.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן