לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

בנייתו של תפריט דיאטה ללא פחמימות חייבת להתבצע בצורה זהירה ותוך כדי התייחסות מלאה למצבו הבריאותי של האדם לצד מגבלותיו התזונתיות. קבוצת ביכורים תשמח לעמוד לצדכם בשעה שאתם בונים את התפריט החדש שלכם ולספק את מוצרי המזון הבריאים והמזינים ביותר אשר יוכלו להשתלב בצורה מוצלחת עם מגבלות הדיאטה. חברתנו שמה לה לדגש את העמידה בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ושל הכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית.

לחמניות פשתן

לחמניות פשתן

תפריט דיאטה ללא פחמימות – הדרך הבטוחה להרזיה

אנשים רבים מכל רחבי העולם מוצאים את עצמם נאבקים עם משקלם לא פעם, זאת לאורך שנים רבות ומייאשות. הקפיצות במשקל או חוסר היכולת להוריד במשקל על אף המאמצים הרבים שהושקעו למטרה זו יכולים להכביד על יומו של כל אדם. המאבק במשקל הוביל אנשים רבים לחפש אחר תזונה מסוימת אשר תביא לתחושת שובע אך גם תסייע להרזיה בצורה יעילה.

יצירתו של תפריט דיאטה ללא פחמימות הביא לדרך התזונה האהובה על אנשים רבים והוכיחה את עצמה ביעילה במיוחד במידה ואתם מעוניינים להוריד במשקל בטווח זמן יחסית קצר. חשוב לציין כי סוג תזונה זה יכול להתאים גם בעבור אנשים אשר נמנעים בפחמימות בעקבות מגבלות תזונתיות כאלה ואחרות. לדוגמא, חולי הסוכרת חייבים להגביל את צריכת הפחמימות שלהם במידה רבה, זאת על מנת להימנע מעליה חדה ברמה של הסוכר בדם .

נשארים שביעים ומרוצים

אין ספק כי אחוז גדול מאוד מאוכלוסיית העולם מוצא את עצמו ניזון פעמים רבות במשך היום ממאכלים עתירי פחמימות, כמו לחמים, פסטות, מתוקים וחטיפים שונים. אמנם כולנו כבר יודעים כי זו אינה תזונה בריאה ומאוזנת, אך בהיעדר תחליף מתאים, קשה מאוד לוותר על הלחמים והמאפים. קבוצת ביכורים שמחה להציג בפניכם את מגוון מאפי הפשתן אשר אנו מייצרים. מוצרי מזון אלו מציגים יתרונות בריאותיים שונים וכמעט ואינם כוללים פחמימות. דבר המהווה את התחליף הטעים והמזין ביותר ללחמים השונים.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן