לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

תפריט לחולי סוכרת מתאפיין בהימנעות ממוצרים מסוימים וצריכה של אחרים, את המוצרים המתאימים ביותר לחולי הסוכרת ניתן יהיה למצוא בתפריט העשיר של קבוצת ביכורים.  חברתנו שמה לה לדגש את ייצורם ושיווקם של מוצרי המזון האיכותיים ביותר אשר יכולים לספק בעבור כל אדם את האפשרויות המגוונות והטעימות ביותר אשר יסייעו בשמירה על הבריאות ועל משקל תקין. ביכורים חרתה על דגלה סטנדרטים מתקדמים של בריאות ואיכות ללא פשרות ומקפידה על עמידה בסטנדרטים אלו עם כל מוצר מזון אותו מייצרת.

עקרונות תפריט לחולי סוכרת

התאמה של תפריט לחולי סוכרת עשויה להיות משימה מורכבת למדי. זאת לאור העובדה כי המגבלות הבריאותיות של אנשים אשר סובלים ממחלה זו הינן רבות ומונעות מהם לאכול אפילו דברים בסיסיים כמו לחם לבן. לאור עובדה זו, צצו להם תפריטים מעניינים אשר מבטיחים מגוון רחב של מאכלים בטוחים, אשר מציעים טעם רב ויתרונות בריאותיים רבים. בין הטיפים לתפריט מוצלח במיוחד לחולי הסוכרת ניתן למצוא גם את הדגשים הבאים:

  • ארוחות קטנות במהלך היום – אנשים רבים בוחרים לוותר על ארוחות ומזינים את עצמם מארוחה אחת או שתיים ביום. הדבר מורכב מבחינה בריאותית, ובשעה שאתם סובלים ממחלת הסוכרת, רצוי להימנע מהתנהלות זו ולעבור לצריכה של ארוחות קטנות בכל 3-4 שעות.
  • הימנעות מפחמימות – הרבה מזונות מציעים ערך תזונתי נמוך ומביאים לעלייה חדה ברמת הסוכר בדם, דבר אשר עשוי להיות מסוכן למדי לרב האנשים הסוכרתיים. מעבר למאכלים דלי פחמימות כמו מאפי פשתן יהיו התוספת האידיאלית לתפריט של סוכרתיים.
  • אומגה 3 – חומר זה מומלץ לצריכה לכל אדם, אך לחולי הסוכרת, הוספה של מאכלים העשירים באומגה 3, כמו זרעי הפשתן, תהיה מתאימה במיוחד, מפני שהם יהיו אלו אשר משפיעים לטובה על רמות הטריגליצרידים בדם.

משפרים את התזונה – משפרים את החיים

חשוב לזכור כי שינוי התזונה הינה משמעותי ובעל השפעה רבה על התמודדותו של אדם עם מכאוביו ומחלותיו. שינוי התפריט למתאים לסוכרתיים יביא לשיפור במצב, זאת מבלי לערב בכל הזדמנות חומרים חיצוניים ותרופות רבות.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן