לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

יצירתו של תפריט תזונה לספורטאים בצורה נכונה ידרוש מכם ביצוע של מחקר משמעותי אשר יקיף את כל צרכי הגוף והדרך האידאלית שנועדה לספק אותם בצורה הטעימה והמשביעה ביותר. חברת ביכורים – תעשיות מזון בע”מ שמה לה לדגש את ייצורם ושיווקם של מוצרי המזון האיכותיים ביותר בעבור כל אדם. כך שגם במידה ואתם בעלי מגבלות תזונתיות כלשהן, בין אם בריאותיות או מבחירה שלכם, תוכלו למצוא בחברתנו מגוון עשיר של מאכלים מזינים וטעימים במיוחד.

מה משמעותו של תפריט תזונה לספורטאים

תפריט תזונה לספורטאים מהווה חלק משמעותי משגרת החיים של הספורטאי ובעל השפעה רבה על שמירה על הבריאות, הרזייה נכונה והשגת התוצאות האופטימליות הרצויות מהאימונים והפעילות הגופנית. נוכל לראות כי בשנים האחרונות המדע מספק בעבורנו מחקרים רבים אשר מוכיחים את העובדה כי לתזונה ישנה השפעה רבה על אורח חיינו ומצבנו הבריאותי. תזונה שאיננה מאוזנת מהווה גורם סיכון למחלות שונות לרבות השמנת יתר, מחלות לב וכלי דם ואף סוגים מסוימים של סרטן. כך ששילוב של תזונה נכונה ופעילות גופנית יביאו ללא ספק לשיפור במצב הבריאותי של האדם.

במצב בו אנו מאמנים את הגוף ודוחפים את קצה היכולת שלו, יהיה עלינו לוודא כי אנו מספקים לו את כל אבות המזון להם הוא זקוק ובמיוחד את מנת החלבון על מנת שיוכל לתפקד בצורה הבריאה ביותר ולהתמודד בהצלחה עם המאמץ הגופני. לשם כך יהיה עליכם למצוא תפריט תזונה לספורטאים אשר ישלים לכם את כל החוסרים שבגוף ויספק את כמות האנרגיה הדרושה לכם על מנת להמשיך ולהתאמן ביעילות ובזהירות. תוספי תזונה המבוססים על חלבון לא באים להחליף את החלבון הנצרך מהמזון, הם אינם תחליף לארוחה. על כן חשוב לאכול מזונות עשירים בחלבונים האידיאלים להעלאת מסת שריר.

מספקים לגוף את כל מה שנחוץ לו

על מנת לוודא כי הגוף שלנו מקבל את כל מה שהוא זקוק לו מהמזון יהיה עלינו לבחון לעומק את שגרת היום שלנו, את רמת הפעילות, המצב הבריאותי והגיל. שכלול של כל הנתונים הללו יאפשר את יצירתו של התפריט המתאים ביותר בעבור כל אחד. על כן ניתן יהיה לבצע מחקר באינטרנט, לגשת אל הרופא האישי שלכם או אל התזונאי וליצור יחד את התפריט שישאיר אתכם שבעים ובריאים. קבוצת ביכורים שמחה להציג בפניכם את מגוון מאפי הפשתן אשר אנו מייצרים. מוצרי מזון אלו מציגים יתרונות בריאותיים שונים  עם כמות חלבונים גבוהה וכמעט ואינם כוללים פחמימות.

לחנות המפעל

דילוג לתוכן