לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.
🥗למה חשוב להפחית פחמימות? מי יוצא כל יום להליכה או ריצה וחוזר הבייתה עם תחושה של סיפוק גדול? למה? כי הצלחנו לנצח את הנטיה שלנו לדחיינות. מי שמתחיל לשמור על הבריאות מכיר את ההרגשה. כל יום הוא הישג כל יום ההנאה מובטחת.
🥗 – למה אנשים דוחים את ההשקעה בבריאות? כי זה נראה להם לא חשוב. כי הם דוחים הכל למחר. אנחנו אומרים, אתגר הבריאות מתחיל היום. תתחילו בקטנה. תתחילו להקפיד על הלחם שאתם אוכלים. תתחילו להתייחס לתזונה שלכם.
🥗 – למה זה חשוב לנו לדבר על הערכים של לחם פשתן מבית ביכורים? לחם פשתן דל פחמימות, עשיר בחלבונים ללא סוכר. כי התזונה המודרנית הזניחה את הצורך שלנו בהתמודדות עם אכילה נכונה. אנחנו בעצם אוכלים הכל. בלי חשבון. בוקר אחד אנחנו מקבלים קריאת השכמה מהגוף ומתעוררים. לפעמים זה כבר מאוחר מדי.
🥗 – אתגר הבריאות מתחיל היום. זה מתחיל מצריכה מבוקרת של פחמימות וסוכרים. זה מתחיל עם העובדה שאנחנו מתחילים לשים לב לתיפקודי הכבד שלנו. אנחנו עושים מאמץ לא להעמיס עליו פירוק פחמימות וסוכרים שהופכים לשומן.
🥗 – חשוב לזכור, אתם לא צריכים להתנזר מלחם. אתם צריכים להפחית את צריכת הפחמימות. ולכן לחם פשתן מבית ביכורים מתאים לכם בשלמות. לחם פשתן הוא לחם חלבון, פחות מפחמימה לפרוסה, ללא סוכר.
🥗 – לחם פשתן מהווה אלטרנטיבה יעילה שמשלבת סיבים תזונתיים, אומגה 3, הרבה חלבונים ופחות מפחמימה לפרוסה, מרכיבים המסייעים לתפקודה התקין של מערכת העיכול.

 

לחנות המפעל

דילוג לתוכן