רופאים ותזונאים ממליצים

ד"ר תל עמנואל MD, Ph.D.:

לחם "פלאי הפשתן" מתאים לדיאטות דלות פחמימות. מתאים ומשתלב היטב בשלב של שמירה בכל סוגי דיאטות . לא מתאים לאנשים עם רגישות לגלוטן, כי מכיל גלוטן. "

סמדר גינצבורג, תזונאית קלינית ומדריכת כושר, ירושלים:

אני ממליצה לצרוך את לחם "פלאי פשתן" כי הוא מכיל הרבה אומגה 3. אין בו כלל חיטה שהיא מהונדסת גנטית וכלל לא בריאה. לחם" פלאות פשתן "מעולה לחולי סוכרת ולדיאטה דלי פחמימות, כיון שרמת פחמימות בו הוא אפסי. לחם מזין מאוד ומשביע בגלל תכולת סיבים הרבה שבלחם. מומלץ לשתות מים בעת אכילת לחם. זה עוזר לעיכול טוב. "

נעמה פ. תזונאית קלינית, חיפה:

שילוב הלחם "פלאי הפשתן" מהווה פתרון מצוין למטופליי הסוכרתיים המוגבלים בצריכת פחמימה, אך אינו מוכנה לוותר על לחם. גם למטופלים המקפידים על תפריט דל פחמימה עשירה בחלבון אני ממליץ לצרוך את הלחם. כמו כן, לחם" פלאות פשתן "מהווה פתרון מצוין למקור אומגה 3 לטבעוניים. "

סוכרתיים

הפסקתי את הטיפול בסוכרת

אבנר בן צבי, קרית אתא:

בוקר אחד כאשר בדק את בדיקות דם תקופתי גילה שאחד פרמטרים שלא שם לב אליו אף פעם 6.9 HB1AC. הרופא הכריז בצורה דרמטית שאני סוכרתי מסוג 2. זאת היתה הפתעה גדולה, כיון שלא נמשכתי אחרי מתוקים (תמיד העדפתי את המלוחים). קבל מרשם לשני כדורים ליום והפניה לתזונאים. הלכתי בדרך שנסללה לי ומהרגע הראשון הבנתי שאף אחד בצוות הרפואי שליווה אותי לא מבין את המחלה . זרקתי את המלצות תזונאית שהמלצותיה הוכיח בורות בסיבות מחלה . התחבר לאתרים וקבוצות ברשת של חולים. התחלתי ללמוד ולקרא כל מאמר בארץ ובעולם שנפל בחלקי . השלב הראשון העיף את הסטטינים מתרופות שלקח. בשלב הבא התחלתי בפעילות גופנית וצמצום בכמות הפחמימות. כולנו עסקנו בלבדוק את אחוז השומן במזון אני התחלתי בכמות הפחמימות . הגיע אליי שמועה על מעין לחם דל פחמימות לא האמין . עוד באזז. לחם דל פחמימות נשמע כסתירה במשפט. החלטתי לנסות ומאז ראה איזה פלא! ההמוגלובין המסוכרר התחיל לרדת עד שהגיע ל 5.7 באוגוסט האחרון, ללא תרופות וללא כימיקלים !!! פשוט צימצום בפחמימות. יש המאמצים את ברנשטיין או פלאו ושמות כאלה ואחרים אני פשוט חתכתי את הפחמימות מהתפריט ואימצתי את הלחם של "פלאי הפשתן ". אני מתייחס אליו כאל תרופה ממש. התחלתי במסע שכנוע חלק ניסו וצלחה דרכם וחלק מכורים לפחמימות .

לחם נהדר

שרה ק. דרום:

"... תמיד הייתי אוכלת רק סלט ... מאז שנחשפתי ללחם פשתן אני מרשה לעצמי לאכול כמות גדולה של לחם מבלי לאגור פחמימות אסורות .. מה גם שטעמו של הלחם נהדר".

לא מעלה את רמת הסוכר

ע. ב. ביתר:

"קניתי את הלחם אך עדיין הייתי סקפטית .. לאחר האכילה עשיתי בדיקה והסוכר לא עליתי !! הייתי בהלם, מאז אני לא מפסיק לקנות את הלחם ופשוט להנות ממנו ..."

תרופה לסוכרת

א. מ. מרכז:

"רציתי להודות לכם על לחם נפלא שייצר, בזכותו הפסיק את השימוש מתמשך בתרופות, וסוכר התחיל לרדת לי. אין תרופות לסוכרות יותר!"

פשתן טוב לסוכרתיים

דפנה כהן, תל אביב:

"זהו לחם שחיפשתי הרבה זמן. כתתי רגליים זמן רב ובסוף מצאתי. זהו לחם מצוין, משביע ובריא. מומלץ מאד לסוכרתיים, בגלל שמכיל את זרעי הפשתן המאזנים את הסוכרת. הלחם מאזן לי מאד את הסוכרת. מומלץ !!! מומלץ !!! מומלץ בחום! "

ניתן לצרוך ממנו הרבה

י.ל. בית שמש:

"מה שאני אוהבת בלחם" פלאי הפשתן "זה שהסוכרת לא עולה, ועקב כך, ניתן לצרוך הרבה מהלחם. בשבילי זה מוצר צריכה בסיסי."

קל לעיכול ולא מכביד

שני ס. אשדוד:

"כבר שנתיים עברו מאז שגילו אצלי את הסוכרת. בהמלצת תזונאית התחלתי לצרוך את לחם" פלאי הפשתן ". הלחם מעולה והוא ממש בריא. לא מעלה לי את רמת הסוכר בדם. קל לעיכול ולא מכביד. כמו"כ נותן תחושת שובע ומרגיע במהלך היום. "

מתאים גם להריון

ענבר, תל אביב:

"... ואז בבדיקות גילו שיש לי סוכרת הריון, חברה טובה סיפרה לי על לחם" פלאי הפשתן "ומאז יש לי מה לאכול ... אכלתי את הלחם והסוכר לא עלה. זהו הלחם היחיד שאני צורכת ועובד לי טוב עם הערכים, כי אני צריך לשמור מפחמימות. לחם טעים ומשביע, ומעבר לזה, שרות הן מעל ומעבר. "

מוצר בסיסי

חני, ירושלים:

"חם חולה סוכרת כבר כמה שנים. מאז שהרופא המליץ ​​לו לצרוך את הלחם הוא אוכל את הלחם בקביעות. ולחם עוזר לו מאוד, הן מבחינה תזונתית והן מבחינה סוכרתית. גם הלחם משביע וגם לא מעלה את רמת סוכר. זהו מוצר הבסיס שלו. .. "

לא רק לסוכרתיים

נאוה, תל אביב:

אני סוכרתי מזה 11 שנה, וחייב דיאטת דלת פחמימות. אני לא אוכל פחמימות ודגנים, והלחם הזה בשבילי הוא פתרון נהדר. לחם "פלאות פשתן" עונה על הצרכים שלי. אני מאוד נהניתי מהלחם, לא רק בגלל שהסוכר לא עולה, אלא גם בגלל שהוא מאוד טעים. גם בנים משפחתיים שהם לא סוכרתיים אוכלים את הלחם , וזה עושה להם טוב.

פתרון נפלא

קרין עובדיה ראפ, רמת גן:

רציתי להודות לכם על לחם מדהים שאתם מייצרים. ילדתי ​​לפני כמה שבועות. אני סוכרתי. היה לי סוכרת בהריון וגם לפני. לפני ההריון לא אכלתי פחמימות. חפש פתרונות, וכשגילה את הלחם "פלאות פשתן" אני לא מפסיק לאכול. סוף סוף לחם בריא ומזין שלא מעלה את רמת הסוכר בדם. מרגיש לי טוב. אחלה פתרון לסוכרתי שרוצה לאכול לחם. לחם טעים וכמובן ללא תוספת סוכר. אני נהניתי מכל רגע.

משדרג את איכות החיים

ג\'קי, תל אביב:

"כחולה סוכרת ומהתרשמות אישית שלי לחם "פלאי הפשתן" הציל לי את החיים, ושיפר משמעותית את איכות החיים. לחם זה פתר לי את הבעיה של התזונה, כיון שכחולה סוכרת הפחמימות עושות לי ממש לא טוב, והמוצר הזה הוא מעולה."

מורידים במשקל

לחם פלא

רון נחושתן, ירושלים:

לפני כשנה התחלתי בתהליך של דיאטה. שמעתי על לחם "פלאי הפשתן", אכלתי וירדתי יפה. לאחר תקופה הפסקתי לאכול את הלחם. עקב כך, המשקל שלי עלה. לפני כשלושה חודשים החלטתי שאני ממשיך שוב עם לחם פשתן, וראו זה פלא, ירדתי 8.5 ק"ג במשך חודשיים וחצי. לחם זה הוא דבר נפלא שעוזר לי מאד בחיים.

עזר לי מאוד לרדת במשקל

א.ג. בני ברק:

הלחם נתן לי מענה מצוין בתקופת הדיאטה. קודם כל, הוא מאוד משביע ואפשר לצרוך בכמות רבה. בגלל חילוף החומרים הגבוה, לחם הפשתן עזר לי מאד לרדת במשקל.

הלחם טעים ומרגיש נעים

שמעון ג. הרצליה:

אני צורך דיאטת דלת פחמימות. מאז שהכרתי וניסיתי את לחם "פלאי הפשתן" אני לא מסוגל לאכול לחם אחר. הלחם טעים ומרגיש לי נעים. מאוד נהנה ממנו.

התמכרתי ללחם

משה י. מרכז:

כבר שנה אני לא אוכל פחמימות, בגלל דיאטה דלת פחמימות שהתחלתי בה. למרות שהייתי מכור ללחם הפסקתי לגמרי לאכול. לפני כשבועיים מצאתי במקרה את לחם "פלאי הפשתן", ומאז שוב פעם התמכרתי ללחם..

תורם מאוד להרזיה

אילת שרביט, ירושלים:

"התחלתי דיאטה דלת פחמימות. הדיאטנית המליצה לי על לחם "פלאי הפשתן". מעכשיו אני לא יכולה להפסיק. הלחם משביע, ותרם לי מאוד להרזיה ולהורדה במשקל, עקב הפחמימות המועטות שהוא מכיל."

נותן לי הרגשת שובע

נתנאל כהן, בית שמש:

התחלתי לאכול את הלחם בעקבות דיאטה. הוא נותן לי הרגשת שובע ושחרר אותי מהרצון לאכול כל הזמן. אני נהנית מהרגשה רגועה לאחר האוכל. אפשר להגיד שירדתי במשקל הודות ללחם.

הלחם טרי וטעים ומאוד משביע

סימה אדיר, פתח תקוה:

אני אוכלת את הלחם בגלל דיאטת דלת פחמימות. הלחם מאד מתאים לתזונה עשירה בחלבונים. מאד נהנית ממנו וכבר לא יכולה לאכול לחם אחר. הלחם נותן אנרגיה ומחליף את הפחמימות. זה הלחם העיקרי שלנו. הוא טרי וטעים ומאוד משביע.

גם כמו ממתק

מזרחי, ירושלים:

לחם "פלאי הפשתן" מתאים לדיאטה שלי, דיאטה קלינית דלת פחמימות. הוא טעים ומשביע. אצלנו בבית אוכלים אותו כמו ממתק. הלחם בריא וטעים לכולם. גם ילדי אוכלים ממנו. אני רואה תוצאות מהירות ומידיות. הורדתי 5 ק"ג בכמה שבועות. לחם פשתן זה הצלה בשבילנו. אני מרוצה בצורה לא רגילה. לחם שווה במיוחד.

מרגיע את הרעב ונותן תחושת מלאות

מיכל נתנאל, טבריה:

אני בתהליך של דיאטת חלבונים ללא פחמימות ונעזרת ב"לחם פשתן". לחם זה הוא פתרון מעולה לאנשים שלא צורכים פחמימות. הלחם גורם לתחושת שובע, מרגיע את הרעב ונותן תחושת מלאות.

הלחם הכי דיאטטי

חיים א. ירושלים:

מאז שגיליתי וטעמתי את לחם "פלאי הפשתן", אני לא נוגע בשום לחם אחר, בשל התכונות והעובדה שהוא הלחם הכי דיאטטי שאני מכיר. וכן בכך שהוא דל פחמימות ברמה של פחות מפחמימה לפרוסה. אני רוכש מידי כשבועיים ארגז של 12 ככרות. הלחם מגיע כשהוא טרי בד"כ תוך 24 שעות. שרות מעולה.

ספורטאים

מעולה לספורטאים

אסף בן יעקב, תל אביב:

כספורטאי, אחרי ימים רבים של התנהלות עם תחליפי חלבון מלאכותיים אשר טעמם אינו מלבב (שלא לציין כמה הם לא בריאים) גיליתי את לחם הפשתן העשיר בחלבון של פלאי הפשתן, שינוי חיובי בהרגלי הצריכה. מומלץ בחום. לחם מעולה לספורטאים.

לחם מספר אחד

עילאי בהט, אזור השרון:

בתור אדם שעוסק המון בספורט, נושא התזונה כמעט קודש אצלי. מבחינת בריאותית, ויזואלית והעדפה אישית אני נמנע מפחמימות באופן כללי, כמובן גם מלחמים למיניהם. עד שחבר סיפר לי על הלחם של "פלאי הפשתן". מלבד האתגר הטכנולוגי המרשים שהם יצרו (לחם עשיר בחלבון ודל בפחמימה) גם המוצר הסופי מהמעלה הראשונה בעיני. בתור לקוח שרוכש בין 2-3 ככרות לחם פשתן בשבוע אני רק מחכה למוצר הבא שהם יוציאו על בסיס זרעי הפשתן (לחמניות, בסיס לפיצה... ) אוכל רק לסכם בקצרה ולומר- כל הכבוד! המון זמן לא נתקלתי במוצר שאני כל כך מרוצה ממנו וממליץ עליו לכל מכריי. המשיכו כך"

לא מסתדר בלעדיו

סהר, אזור המרכז:

קניתי את הלחם, מצרך מצוין, לא יודע איך הסתדרתי בלעדיו עד היום. טעם טוב, עשיר בחלבון, בסיבים ובאומגה 3. לא להאמין ששתי פרוסות עם כף חמאת בוטנים מכילה שומנים בריאים, כמות חלבון של 35 גרם, סיבים ואומגה 3. סוג של פלא. אני מאוד מקווה שהיצרן לא יפסיק לייצר את הלחם הזה, זה כמו סם עבורי! תמשיכו את העבודה הנפלאה! שלכם, הלקוח הנאמן והמרוצה, סהר.

גם בצבא

שגיא, מודיעין:

שמי שגיא, אני חייל קרבי ורכשתי את הלחם של פלאי הפשתן בשביל להשלים את מנת החלבון היומית שלי ובתור תחליף ללחם הלבן שמספקים בצבא. ההצלחה הייתה כל כך גדולה שהכיכר נאכלה תוך כמה דקות על ידי כל החברים למחלקה! ממליץ מאוד על המוצר, אני נהנתי ואמשיך להנות ממנו

אחלה פתרון למי שעובד על חיטוב

מיכל א. צפון:

היום קניתי את הלחם בחנות טבע ורק רציתי לשתף בחוויה. בתור מישהי שלא אכלה לחם במשך כמה חודשים, הסנדביץ' שהכנתי היה נהדר! אחלה פתרון למי שעובד על חיטוב או למי שמחפש לחם דל פחמימה עשיר בחלבון ושומן בריא.

קבלו את הלחם המושלם

אבישי מ. בת ים:

בחיפוש אחרי לחם דל פחמימות שיתאים לתפריט אימונים, אחרי שלא אכלתי כמעט חודש, הרצתי חיפוש בגוגל כהימור "לחם דל פחמימות". אפילו שידעתי שהסיכוי קלוש עד לא קים, לא תאמינו- מצאתי. קבלו את הלחם המושלם: (כמעט) בלי פחמימות, (מפוצץ) מלא בחלבונים, עשיר באומגה 3, המון סיבים תזונתיים, טבעוני לחלוטין, וטעים אש... אה, ונשמר בהקפאה, טוב לחצי שנה.

אין תחליף

דן, ירושלים:

אני משרת ביחידה קרבית בצבא. מאז ששמעתי על לחם "פלאי הפשתן" אני צורך רק אותו. יש ללחם ערכים מעולים שעושים לי טוב ואני מרגיש אנרגיה ורעננות. מבחינת הטעם מרגיש כמו לחם מלא. ממליץ בחום לכל מי שמעונין לצרוך דיאטה דלת פחמימות.

ארוחת בוקר מושלמת

אסף נאורי, רעננה:

המצאה גדולה שמפנקת לי את הבוקר. בתור ספורטאי, עד היום הייתי מתלבט מה לאכול בבקרים. הייתי שובר את הראש ולא נהנה כל כך מארוחות הבוקר. היום בכל בוקר כמה פרוסות "לחם פשתן" עם קצת חמאת בוטנים, אחלה ארוחת בוקר של חלבונים שמחזיקה אותי טוב עד הצהריים.

אוכלים בריא

בשורה משמחת – לחם דל בפחמימות עשיר בחלבונים

טלי ג. חולון:

בשבילי זו היתה בשורה משמחת שסוף סוף מצאתי לחם דל פחמימות, ועוד יותר מזה, גם עשיר בחלבונים. אני חייבת לציין שהלחם טעים מאוד! יום למחרת הכנתי טוסט ואפילו היה טעים עוד יותר.

שיפור באיכות חיים

הילה נאקסון, אריאל:

קרוב משפחתי המליץ לי על לחם "פלאי הפשתן", כיון שידע שאני צורכת תזונה בריאה ללא פחמימות. ניסיתי ונדהמתי. הלחם טעים מאד ושווה את המחיר. הוא מספק את כל הערכים התזונתיים לאנשים שמעונינים לשפר את איכות החיים שלהם, וצורכים תזונה דלת פחמימות.

לחם נהדר לחולים

ויקטור ס. תל אביב:

אני קונה את הלחם לביתי שחולה במחלה נדירה. למי שזקוק לתחליף של לחם, לחם פשתן מהווה פתרון נהדר. אפשר סוף סוף למרוח דברים על הלחם, במיוחד לילדים שמסיבות בריאותיות נאלצים להמנע מכל סוג של לחם. לחם פשתן מהווה תחליף מצוין גם במראה, גם במרקם וגם בטעם. הוא מקל על החיים. בשבילה הוא לחם נהדר. אין תחליף יותר מוצלח מזה.

סובלים מבעיות קיבה

פעילות מעיים תקינה

אלי ג. ירושלים:

"את היום שלי אני פותח עם 3 פרוסות של לחם "פלאי הפשתן". אני לא מוותר על כך מידי בוקר. לאחר הארוחה, אני מרגיש תחושה נעימה וקלילה לאורך כל היום. הלחם תורם לי להקלה ג"כ בפעילות המעיים."

טבעוניים

גם טבעוני וגם טעים

ע. כהן, נתניה:

כטבעוני חשוב לי שבלחם לא יהיה מרכיבים מהחי ולכן זה בדיוק הלחם שחיפשתי. והבונוס זה שהוא גם טעים וגם לא משמין.