לקוחות יקרים, לאור המצב אנו נאלצים להאריך את ימים האספקה למשלוח לעד 14 ימי עסקים.

קייטרינג ביכורים

קייטרינג ביכורים מתמחה בהכנת מנות גורמה לאירועים מיוחדים שיותירו בכם “טעם של עוד”.
צוות שפים מקצועי בעל מוניטין, ירכיב עבור הלקוח את התפריט הייחודי.
לביכורים מחלקת שירותי הסעדה למוסדות אשר מספקת אלפי מנות ביום למוסדות שונים ברחבי הארץ והכל בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ובכשרות המהודרת של בד”ץ העדה החרדית. מפעלי הקייטרינג של ביכורים מייצאים מדי יום 20,000 מנות לכל חלקי הארץ.

קייטרינג לרגעים גדולים

ברמה הגבוהה ביותר ובמגוון מעורר תאבון. מהמטבח שלנו, עד אליכם עם מנות ארוזות, חמות ובריאות.

זריקת אנרגיה באמצע היוםעם ארוחה בריאה, טעימה ומזינה

מנות חמות, ארוזות ומוכנות עם כל אבות המזון בהתאמה לגילאי הילדים לפי התקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ושל הHACCP

אספקת אוכל למוסדות ולבתי אבות בהתאמה אישית, ממטבח עם תקנים מחמירים של משרד הבריאות, בהתאמה אישית.

תפריט מגוון, בריא וטעים ממיטב חומרי הגלם למפעלים וחברות כח אדם, בהתאמה אישית לצורך ולכיס של כל לקוח

קייטרינג לארועים מחומרי גלם טריים וטובים ברמה הגבוהה ביותר ובמגוון מעורר תאבון, ברמות שונות ובהתאמה אישית.

מנות ארוזות, מוכנות לאכילה, בריאות וטעימות, כדי שגם בביתכם תוכלו ליהנות מארוחה שהוכנה בדאגה ובמחשבה על הבריאות ואיכות החיים שלכם.

נשנושים כפי שרצה הטבע

ביכורים קייטרינג ושרותי הסעדה נוסדה בשנת 1999 בשביל להביא אל הקהל הרחב את מה שאנחנו חושבים שהוא הטוב ביותר, לצד מוצרי הלחם והירקות שלנו.

הקייטרינג שלנו עומד בתקנים מחמירים הן ברמת חומרי הגלם והן ברמת הייצור: כל הירקות שלנו נבדקים כדי לוודא שהם נקיים ממתכות כבדות וחומרי הדברה מיותרים. המפעל והציוד שבו עוברים חיטוי יומיומי והפועלים בו מחויבים לתקני היגיינה לא רק על פי אלו של משרד הבריאות, אבל גם, להחלטתנו, על פי ה – HACCP, המערכת האירופאית לבדיקה עצמית של עסקי מזון.

מזה שנים שאנחנו מלווים אנשים ברגעים החשובים ביותר בחייהם ומספקים שירותי הסעדה למגוון של בתי ספר, מוסדות חינוך וארועים. נוסף לאלו ישנם מגוון מפעלים וחברות בין לקוחותינו אותם אנחנו דואגים להאכיל באוכל מזין ובריא במהלך יום העבודה. מנהלי החברה יואל רוטלוי ומיכאל וינגוט לא מתפשרים עד שכל לקוח שלנו יוצא מרוצה ותפריטים נבנים באופן אישי ובהתאם לצורכיו וכיסו של כל אחד ואחד שפונה אלינו.

שף הבית שלנו בעל ותק וניסיון רב מוציא תחת ידיו אלפי ארוחות ביום מחומרי גלם טריים וטובים ברמה הגבוהה ביותר ובמגוון מעורר תאבון. ועתה לראשונה, בשביל שכולם יוכלו להנות מאיכות המנות שלנו, ביכורים קייטרינג ושירותי הסעדה התחילה לשווק מנות ארוזות כדי שגם בביתכם הפרטי תוכלו ליהנות מארוחה שהוכנה בדאגה ומחשבה על הבריאות ואיכות החיים שלכם.

האוכל ב”ביכורים קייטרינג ושרותי הסעדה” הוא לא רק איכותי, נקי ומזין, נוסף לכל אלו הוא גם כשר בכשרות מהודרת וזאת מבלי להתפשר על אף אחד מהאיכויות החשובות לנו ביותר: בריאות, טעם ותזונה. חומרי הגלם מטופלים בדאגה כדי לשמור על ערך תזונתי מקסימלי והאוכל נשמר נקי מחומרים משמרים ותוספות לא רצויות. הכל, כדי שבכל עת ובכל מצב תוכלו ליהנות מאוכל מעולה מבלי להתפשר על מה שהגוף שלכם צריך והלב שלכם חושק בו.

 

 

דילוג לתוכן